Backoffice Medewerker

Wij zijn op zoek naar een organisatie talent die de functie van Backoffice medewerker wil vervullen. Ben jij de spin in het web die ons team kan komen versterken? Neem dan contact met ons op!

Wie zijn wij? 

Bij MyDailyLifestyle geloven wij dat een gezonde medewerker maakt een gezond bedrijf. Een gezondere leefstijl van mensen zorgt voor een werkomgeving waarin iedereen zich fijner voelt en beter presteert. Dat levert werkwaarde op: lager ziekteverzuim, gezondere medewerkers, meer werkplezier en minder kosten op de korte én lange termijn.

Wij zijn MyDailyLifestyle, professionals die zich inzetten voor het belangrijkste kapitaal van een onderneming: mensen. Zowel bij kleine als grote opdrachtgevers stimuleren wij medewerkers gezonder te leven. Al bijna 15 jaar leveren wij het bewijs dat dit werkwaarde oplevert. Werkwaarde is dat elke investering in een gezondere leefstijl van medewerkers binnen een jaar gezonder rendement oplevert. Werkwaarde zorgt dat de bedrijfscultuur bij onze opdrachtgevers verandert naar 'gezonder'. En daar zijn we trots op!

Wat ga je doen?
Je bent verantwoordelijk voor de dagelijkse running van onze back-office. Je verwerkt alle klantenaanvragen en je zorgt voor de planning en praktische uitvoering van onze opdrachten. Bij workshops, webinars en evenementen regel je de coaches, de aanmeldingen, je onderhoudt het contact met de opdrachtgever en je zorgt dat alle goed geregeld is binnen onze platformen. Bij onze persoonlijke coachingprogramma’s zorg je ervoor dat de klant aangemeld is en dat de juiste coach gekoppeld worden. Je heb telefonisch contact met potentiële deelnemers en geeft hen uitleg over onze programma's en je motiveert hen zich hiervoor aan te melden. Je beheert het mailverkeer van de back-office en ben je bent ook lid van het marketingteam. 

Benodigde professionele achtergrond:

 • Een afgeronde HBO opleiding
 • Werkervaring als organisator, planner of coördinator
 • Ervaring in het bedrijfsleven of commerciële ervaring
 • Je kunt goed met computers omgaan, je maakt je nieuwe systemen snel eigen
 • Vlot en foutloos kunnen schrijven
 • Ervaring met met marketing, websites of social media is een pré

Persoonlijke kwaliteiten:

 • Een kei in plannen en organiseren met oog voor detail
 • Uitstekende communicatieve vaardigheden in woord en geschrift
 • Flexibel, je kan snel schakelen
 • Je werkt graag zelfstandig, maar ook in teamverband
 • Daadkrachtig, resultaatgericht en stressbestendig

Plaats:

Woonachtig centraal in Nederland, in of rondom de stad Utrecht

Tijdsbesteding:

20 – 40 uur per week

Ben je geïnteresseerd?

Stuur je CV en motivatie naar, Annejet van Essen, Personeelsadviseur, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Vragen?

Je kunt ons bellen op 0346-286240, of 0621143779, of mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

 

Een afspraak is altijd kosteloos en vrijblijvend.

MyDailyLifestyle is ISO 9001 gecertificeerd

ISO 9001 certificering betekent dat wij een kwaliteits­management­systeem (QMS) hebben om een hoge klanttevredenheid te leveren en bedrijfscontinuïteit te garanderen.

Ons team

team

Contact

MyDailyLifestyle
Bisonspoor 332
3605 JT Maarssen
Tel: 0346 28 62 40
info@mydailylifestyle.com

Kleine aanpassingen, groot verschil